14 czerwca, 2018

WYMIANA SZYBKI IPAD

Wymiana szybki iPad Warszawa

Wymiana szybki iPad

Usługa (czas wymiany szybki to okoł0 2 dni)  Cena
Wymiana szybki iPad 2 300 zł
Wymiana szybki iPad 3 300 zł
Wymiana szybki iPad 4 300 zł
Wymiana szybki iPad mini 300 zł
Wymiana szybki iPad mini 2 300 zł
Wymiana szybki iPad mini 3 300 zł
Wymiana szybki iPad mini 4 1000 zł
Wymiana szybki iPad Air 300 zł
Wymiana szybki iPad Air 2 1200 zł
Wymiana szybki iPad 2017 300 zł
Wymiana szybki iPad Pro 10,5 1400 zł
Wymiana szybki iPad Pro 12,9 1500 zł

Kryjące się pod marką iPad, tablety firmy Apple, są doskonale dopracowane pod względem jakości wykonania, zarówno pod tym estetycznym jak i technicznym. Wykorzystane podzespoły do budowy urządzeń iPad zapewniają wysoki komfort pracy, funkcjonalności, co sprawia, że ich uszkodzenie jest dla nas użytkowników nie lada problemem.

Szkło i wyświetlacz są najbardziej kruchymi częściami iPad, toteż wystarczy niewielkie uderzenie, czy też upadek bądź też ingerencja wilgoci wewnątrz urządzenia, a sprzęt ulegnie awarii.  Objawami uszkodzenia ekranu w iPadzie są kolorowe pasy, przebarwienia, czy też tzw. martwe pixele. Jednak sama operacja wymiany tzw. szybki czy też ekranu dotykowego w iPadzie jest dość trudna. Dokonać jej mogą tylko wytrawni specjaliści posiadający niezbędną wiedzę z zakresu technoligii Apple.

Doświadczenie, jakie posiadają serwisanci z naszego serwisu, pozwala dostosować się do wymagań konstrukcyjnych iPada oraz spełniać jego najwyższe normy w celu przeprowadzania napraw zgodnie z najwyższymi standardami marki Apple.
Sama naprawa pękniętej szybki, uszkodzonej obudowy czy niepoprawnie działających podzespołów, jest wykonana przez nas z niezwykłą precyzją i dbałością o najmniejsze detale w celu pełnej satysfakcji klienta z dalszego funkcjonowania jego urządzenia.

W ciągu 1-2 dni Twój iPad ?przejrzy na oczy?. 🙂

  • Wszelkie naprawy staramy się wykonać w jak najkrótszym czasie.
  • Wszystkie nasze naprawy są objęte 3 miesięczną gwarancja.